18 grudnia 2016

"Poblogujmy!"- czyli spotkanie Blogerek w Sopocie 04.12.2016


Dwa tygodnie temu (jak ten czas szybko leci!) miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Blogerek w Sopocie. Spotkałyśmy się w 12 dziewczyn w zaprzyjaźnionej lodziarnio- kawiarni "Prawdziwe Lody". Chciałabym zdać Wam krótką relację z tego spotkania.


W spotkaniu uczestniczyły;


Karolina www.bardziejmilo.pl - nasza główna organizatorka której serdecznie dziękuję za możliwość uczestniczenia w spotkaniu ;)

Martynawww.martynapiechowska.pl
Izabelawww.najlepszerecenzjekosmetyczne.blogspot.com/
Joannawww.madebygigi.blogspot.com/
Agnieszkawww.ladyaggu.blogspot.com/
Laurawww.labonnyblog.blogspot.com
Agata www.makeuplista.blogspot.com
Olawww.makeuplista.blogspot.com
Kasiawww.urodakobiety24.pl
Monikawww.mamazrozowatorebka.blogspot.com

Justynawww.cosmeticsmyaddiction.pl/
No i ja ;)

Na początek zaprosiłyśmy do nas Panią Natalię- przedstawicielkę firmy Ziaja, aby przybliżyła nam najnowszą serię kosmetyków Antyoksydacyjnych z owocami Acai. Pani Natalia opowiedziała nam o działaniu, pozwoliła nam przetestować każdy z kosmetyków a na koniec ku wielkiemu zaskoczeniu, obdarowała nas wszystkie całą serią. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ już miałam w planie co z tej serii kupię na najbliższych zakupach. Przy najbliższej okazji sprawdźcie- zapach mają niesamowity! A z Panią Natalią chętnie spotkałabym się jeszcze raz, ponieważ jest to przesympatyczna, ciepła kobieta, która mówi o kosmetykach z pasją i na pewno mogłybyśmy rozmawiać z nią godzinami. 
Kolejnym gościem była Pani Beata Fryz, która opowiedziała nam różne historię na temat makijażu, pokierowała nas jak należy się malować i jakich nie powinnyśmy popełniać wpadek makijażowych. Tutaj również rozmowy nie miały końca.

Na koniec miałyśmy trochę czasu na ogólne rozmowy o naszych przygodach z blogowaniem itp. Chociaż niestety, spotkanie powoli dobiegało końca i nie zdążyłyśmy poznać się ze wszsytkimi, Mam nadzieję, że będzie ku temu jeszcze okazja!

Dostałyśmy również upominki o których napiszę wkrótce: 


Firmy, które wsparły nasze spotkanie, którym bardzo dziękuję za prezenty: 
1 komentarz: