16 kwietnia 2018

W końcu wiosna zawitała na paznokciach!

Cześć.
Pewnie nie jestem jedyna która z utęsknieniem oczekiwała wiosny? W końcu do Nas przyszła! Jak wiosna to i czas zrzucić swetry, ciemne kolory na rzecz pasteli i innych radosnych kolorów. Dlatego też chciałabym zrobić Wam przegląd paru moich propozycji na paznokcie bo ile można chodzić w bordo, szarościach i czerniach?
 Na pierwszy ogień moje ukochane kolory z kolekcji Realac "Make The Season Bright" która była pierwszą tematyczną kolekcją i jak dla mnie najpiękniejszą. Śmiało, każdy kolor tutaj do siebie pasuje a manicure jest niezwykle prosty.


Te paznokcie na pewno powtórzę w tym roku jak tylko uda mi się zapuścić do zbliżonej długości. Wiecie, że to nic trudnego? Na YouTube jest mnóstwo filmików z wykonaniem pokazanym krok po kroku. Tylko potrzeba trochę cierpliwości i chęci ;)

No dobra, teraz jeszcze parę propozycji bez zbędnego pisania.
Ta wiosna jest trochę pretekstem aby pokazać jak się czasami bawię w ozdabianie paznokci i może co niektóre Was zainspirują.  Częściowo maluję produktami z firmy Realac bo na tą chwilę są to moje ulubione lakiery ale korzystam również z lakierów Chińskich z Aliexpress dlatego też nie wszystkie zdjęcia Wam opisałam. Jeżeli jednak kogoś interesuje czym malowałam to napiszcie w komentarzu, jak tylko dokopię się do buteleczki to od razu opiszę.

A Wy macie dla mnie jakąś ciekawą propozycję? 

4 komentarze: