11 maja 2017

Paznokcie hybrydowe lakierami z Chin. Czy to się sprawdza?

Hej! Pierwszy raz przychodzę do Was z postem paznokciowym ale planuję robić to częściej. Dzisiaj chciałabym przedstawić moją pracę wykonaną na dłoniach koleżanki lakierami z Aliexpress. 




Jestem wielką fanką lakierów hybrydowych z Aliexpress ponieważ za niewielkie pieniądze mamy na prawdę dobre lakiery. Manicure utrzymuje się praktycznie do ściągnięcia prawie zawsze bez uszczerbków, z reguły są to dwa tygodnie, później ściągam ze względu na odrosty. Lakierów z Chin używam od ok. dwóch lat i nie mam żadnych problemów skórnych. 




Wadami które utrudniają pracę jest to, że większość lakierów jest dość rzadkich co bywa problematyczne bo trzeba bardziej uważać aby nie wylało się na skórki oraz potrzeba ok 3-4 warstw do pełnego krycia. 



Mimo wszystko uważam, że warto pokusić się na te lakiery ze względu na dobrą cenę (do 10 zł) dzięki czemu można pozwolić sobie na więcej kolorów do użytku domowego oraz długie utrzymywanie się na paznokciach bez odprysków.



Manicure wykonany lakierami: 
czarny 29 I'm Gel Polish
Baza oraz Top Coat I'm Gel Polish
srebrny 07 Bling
grafitowy 40 QHC FiMeet

5 komentarzy:

 1. Ja zamierzam niedługo zrobić dosyć spore hybrydowe zakupy na Aliexpress ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na prawdę warto! Chociaż ja dzisiaj jak policzyłam ile mam lakierów to sobie na jakiś czas muszę odpuścić a to nie takie łatwe :(

   Usuń
 2. Słyszałam, że HNM, Vena Lisa, Lavender i Belle Fille są fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten szary ma śliczny odcień!
  Ja chyba się nie przekonam do lakierów z Aliexpress. Mam chyba jeden czy dwa z Born Pretty Store (klasyczne lakiery) i żele do zdobień z Ali (ale planuję je wymienić na inne), jednak raczej staram się unikać kosmetyków z Aliexpress.

  OdpowiedzUsuń