20 listopada 2016

Koniec ze zniszczonymi paznokciami- MaxRepair- Evree

Pewnie wszyscy dobrze znacie powiedzenie "dłonie są wizytówką człowieka" i uważam, że jest w tym dużo racji ale niestety nie każdy się do tego stosuje i bardzo często zapominamy o pielęgnacji tej części naszego ciała. Jakiś czas temu przedstawiałam Wam produkt do pielęgnacji dłoni Dove a teraz postanowiłam pokazać Wam coś, czego używam do paznokci. 

Od ponad roku na moich paznokciach nie przerwanie goszczą hybrydy, nie wyobrażam sobie już malowania zwykłymi lakierami. Jak dobrze wiadomo, hybrydy w jakimś stopniu niszczą paznokcie a raczej bardziej ich ściąganie oraz piłowanie. Szukałam produktu który w jakimś stopniu zadbałby o to aby mimo wszystko moje paznokcie były twarde, odżywione. 
 Próbowałam wielu specyfików do paznokci i dopiero MaxRepair zachwycił mnie w takim stopniu, że przestałam szukać czegoś innego. Produkt  bardzo dobrze wzmacnia i regeneruje paznokcie ale też dodatkowo  nawilża oraz zmiękcza skórki, których następnie nie wycinam a tylko delikatnie przepycham kopytkiem. Produk bardzo szybko się wchłania co również jest dużą zaletą.

Nic dziwnego, że produkt ten jest taki dobry, jeżeli w swoim składzie ma takie składniki aktywne jak: olejek oliwkowy, olejek winogronowy, olejek makadamia, olejek ostropestowy, olejek avocado, olejek abisyński, olejek arganowy oraz olejek jojoba.

Podsumowując: za 15 zł mamy bardzo przyjemny i pomocny produkt, który warto stosować aby mieć jeszcze lepiej zadbane dłonie.


Znacie? Używałyście? 

3 komentarze:

  1. Miałam kremy do rąk Evree, ale tego nie. Moje paznokcie lubią treściwe masła i oleje roślinne, więc przyjrzę się temu kosmetykowi.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie znam tego produktu, ale myślę, ze skuszę się na niego.

    OdpowiedzUsuń